Sportinė vaikų plaukimo grupė

_

Vaikų plaukimo komanda “Olimpinė pradžia”

IMG_0427

Baseino „Olimpinė pradžia“ sportinio plaukimo grupė – nedidelė mūsų bendruomenės dalis, kurioje vaikai mokomi ne tik plaukti, draugauti su vandeniu ir saugiai elgtis jame, bet ir siekia užsibrėžtų sportinių tikslų – rezultatų. Užsiėmimų metu formuojama komanda, kuriama  komandinė dvasia.
Sezono metu vyksta reguliarios savaitinės treniruotės vandenyje ir sausumoje, palaikomas bendras jaunųjų plaukikų fizinis aktyvumas, sportinis azartas. Vaikai, lankantys šą grupę, ruošiami sporto varžyboms, ugdoma jų valia, noras varžytis, nugalėti ir laimėti sportinius apdovanojimus.
Sportinės plaukimo grupės nariai yra suskirstyti į skirtingo lygio grupes, pagal amžių, pajėgumą ir sugebėjimus. Jie geba plaukti keturiais plaukimo stiliais (būdais), kurie nuolat yra tobulinami.
Kartu daug ir kantriai dirbame. Darbštumas, bendras tikslas, atsidavimas ir motyvacija veda mus pirmyn ir skatina siekti užsibrėžtų tikslų. Dirbant grupėse su plaukikais daug dėmesio skiriama plaukimo technikai, greičio bei ištvermės vystymui. Tai svarbu tam, kad kiekvienas taptų greitesniu ir dar pajėgesniu.